Skip to content

Biuro Usług Technicznych JD EXPERT

Biuro Usług Technicznych JD EXPERT to firma specjalizująca się w obszarze rzeczoznawstwa samochodowego i maszynowego. Nasza ekspertyza obejmuje jednak nie tylko wyceny pojazdów i maszyn, lecz także kompleksowe usługi związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy (BHP), Przeciwpożarową Ochroną Zdrowia (PPOŻ) oraz innymi aspektami technicznymi. Nasze doświadczenie obejmuje wyceny wartości, likwidację szkód komunikacyjnych, a także specjalistyczne wsparcie merytoryczne i techniczne w procesach likwidacji szkód.

Swoją ofertę kierujemy do firm prywatnych, towarzystw ubezpieczeniowych, urzędów celnych, urzędów skarbowych, organów administracji państwowej oraz klientów indywidualnych.

Czym się zajmujemy?

Wykonujemy wyceny pojazdów i maszyn, stosując metody kosztowe, porównawcze i dochodowe, korzystając z zaawansowanych narzędzi eksperckich, takich jak Eurotax, Info-Ekspert, Audatex. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu likwidacji szkód, zapewniając profesjonalne wsparcie merytoryczne i techniczne. Zapewniamy szeroki zakres usług BHP i PPOŻ. W tym obszarze tworzymy między innymi niezbędną dokumentację, wszelkiego typu instrukcje, nadzorujemy procesy i zapewniamy profesjonalne szkolenia.

Jako firma JD EXPERT, zobowiązujemy się do zapewnienia kompleksowego wsparcia w obszarze technicznym, zarówno w kontekście wycen, likwidacji szkód, jak i dbałości o bezpieczeństwo i zgodność z przepisami BHP oraz PPOŻ.

Biuro Usług Technicznych
JD EXPERT

Rzeczoznawstwo samochodowe i maszynowe,
Mechanoskopia samochodowa, Usługi PPOŻ i BHP


Patryk Salzer
Ul. Bolesława Krzywoustego 1
84-300 Lębork

logowhite